2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga

Jau pirmąjį 2020-ųjų metų savaitgalį startavo antrasis MMKL čempionato etapas, kuriame komandos jau kaunasi trijuose divizionuose, taip pat toliau vyko ir 35+ diviziono kovos kur prasidėjo antrojo rato susitikimai.

Pajūrio miestelis šiame MMKL čempionate turi net dvi komandas
Nuotr. Beata Štampachova

Pajūrio komandos metus pradėjo skirtingais, tačiau pergalingais scenarijais

Šilalės rajono Pajūrio miestelis šiame MMKL čempionate yra delegavęs net dvi ekipas ir abi jos pirmajame naujųjų metų ture rungtyniavo namuose. Jūra-2 besivaržanti C divizione nuo pat rungtynių pradžios įgijo didelę persvarą ir be didesnio vargo 100:75 nugalėjo Paįstrio Kvietą (Panevėžio r.) ir pergale startavo naujai suformuotame divizione. Tuo tarpu pagrindinės miestelio komandos pirmosios rungtynės nebuvo tokios lengvos, kovoje su Trakiškio Romeogym (Panevėžio r.) abi komandos rungtyniavo itin atkakliai, o keturių kėlinių šių rungtynių nugalėtojui išaiškinti net nepakako likus žaisti vos keletą sekundžių ketvirtajame kėlinyje Pajūrio komandos lyderis Žygimantas Sirvydas išlygino rezultatą ir komandas pasiuntė į pratęsimą. Pratęsimą daug sėkmingiau pradėjo Romeogym, kurie pirmavo 6 taškų persvara, tačiau tada darbo vėl ėmėsi Ž.Sirvydas, kuris dviem taikliais tritaškiais metimais užbaigė pratęsimą ir dovanojo savo komandai pirmąją pergalę B divizione - 88:86.

Krinčinas ir Akmenė šventė svarbias pergales

Krinčino Aukštaitijos mediena (Pasvalio r.), tik per plauką išsaugojusi vietą A divizione, antrąjį etapą pradėjo itin ryžtingai ir pirmajame susitikime namuose 108:73 nukovė vienus savo pagrindinių konkurentų dėl vietos A diviziono atkrintamosiose Pagojukų Helaną (Raseinių r.). Kitose TOP12 A grupės susitikime Parovėjos Agaras (Biržų r.) žaidė išvykoje ir rungtyniavo sėkmingai iki prasidedant paskutiniam ketvirčiui, jame Akmenės krepšininkai uždarė varžovus į gynybos gniaužtus ir laimėdami ketvirtį 30:8 iškovojo itin svarbią pergalę 79:53 prieš vėlgi tiesioginius konkurentus dėl vietos turnyrinėje lentelėje.

Panemunėlio krepšininkams koją pakišo prastai sužaistas paskutinis kėlinys
Nuotr. Aistė Morkvėnaitė

Tragiškas Panemunėliui ir puikus Širvintoms ketvirtasis kėlinys

Akmenės krepšininkai puikiai sužaidė paskutinį rungtynių ketvirtį, tačiau dar įspūdingiau rungtynėse finišavo Širvintų Briedžio ekipa, kuri išvykoje Rokiškyje tris kėlinius atsilikinėjo nuo varžovų iš Panemunėlio, tačiau ketvirtajame pademonstravo geležinę gynybą ir... nepraleido nė taško! Širvintiškiai paskutinį ketvirtį laimėjo 33:0 ir į savo kraitį įsirašė pirmąją pergalę C divizione - 91:54. Puikiai tris kėlinius rungtyniavę Panemunėlio Fazės krepšininkai buvo arti pirmosios pergalės čempionate, tačiau tragiškas ketvirtasis kėlinys privertė komandą atidėti pirmojo laimėjimo planus, bent jau savaitei.

Užpaliams čempionų riešutas buvo neįkandamas

35+ čempionai išliko nenugalėti

Čempionų titulą ginantys Trakiškio Akmenų (Panevėžio r.) veteranai taip pat pratęsė savo sezoną ir metus pradėjo pergalingai. Išvykoje Užpaliuose (Utenos r.) Trakiškis 85:63 nukovė aikštelės šeimininkus Užpalių Užpalius. Trakiškio komandos gretose puikiai rungtyniavo startinio penketuko žaidėjai, visi surinkę dviženklį taškų skaičių, bei pasižymėję gerais kitais statistiniais rodikliais. 35+ divizione komandos žaidžia antrąjį ratą, po kurio paskutines dvi vietas pogrupiuose užėmusios komandos rungtyniaus aštuntfinalyje, o 1-3 vietas užėmusios komandos jau turės tiesioginius bilietus į ketvirtfinalį.

Įspūdingas Panemunėlio komandos nario Oresto Šniokos pataikymas kėlinio pabaigoje

Geriausi savaitės pasirodymai

Šios savaitės geriausių pasirodymų eilutėse daugybė dar čia per sezoną nepapuolusių žaidėjų, puikiai rungtyniavo į Kavarską sugrįžęs Juozas Milius, tai ką geriausiai moka darė Audrius Vasiliauskas, o Kruonio centras Giedrius Giedra blokavo net 5 varžovų metimus.