x
Vartotojams:
Prisiminti
Registruotis
Pamiršai slaptažodį?
Pradžia
Naujienos
Komandos
Žaidėjai
Lentelės
I etapas
Tvarkaraštis
Rezultatai
Statistika
Rekordai
Foto galerija
Kontaktai
Istorija
Dokumentai
LIVESTATS ARCHYVAS
Lygos apdovanojimai
Pražangos
Eimantas Žičkus
2024-04-13
Techninė pražanga
Tadas Labutis
2024-04-13
Techninė pražanga
Ignas Ažusienis
2024-04-13
Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms
Nuobaudų nėra.
Naudingiausi
Martynas Trinka
30.82
Mantas Tomaševičius
29.56
Arūnas Bačkys
29.08
Laurynas Stonkus
28.67
Evaldas Rastenis
26.92
Tomas Markevičius
26.75
Tomas Tradišauskas
24.67
Rokas Briedis
24.00
Marius Tenikaitis
23.08
Marius Grabskis
22.36
Rodyti
Žaidėjai
Komandos
Rekordai: Žaidėjai
Rekordai: Komandos
Sezonas
Visi
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
Mėnesis
Visi
Spalis
Lapkritis
Gruodis
Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Etapas
Visi etapai
I etapas
Atkrintamosios - A divizionas
Atkrintamosios - B divizionas
Atkrintamosios - C divizionas
Atkrintamosios - 35+ divizionas
Atkrintamosios - 35+ Mažoji taurė
Atkrintamosios - U9 divizionas
Atkrintamosios - U11 divizionas
Atkrintamosios - U11 Mažoji taurė
Kategorija
Naudingumas (EFF)
Taškai (PTS)
Dvitaškių taiklumas (2P%)
Dvitaškių pataikė (2PM)
Dvitaškių metė (2PA)
Tritaškių taiklumas (3P%)
Tritaškių pataikė (3PM)
Tritaškių metė (3PA)
Metimų iš žaidimo taiklumas (FG%)
Pataikyta iš žaidimo (FGM)
Metimų iš žaidimo (FGA)
Baudų taiklumas (FT%)
Baudų pataikė (FTM)
Baudų metė (FTA)
Atkovoti kamuoliai (REB)
Atkovoti kamuoliai puolime (OREB)
Atkovoti kamuoliai gynyboje (DREB)
Rezultatyvūs perdavimai (AS)
Rezultatyvūs perdavimai / Prarasti kamuoliai (AS/TO)
Blokuoti metimai (BS)
Perimti kamuoliai (ST)
Išprovokuotos pražangos (RF)
Prarasti kamuoliai (TO)
Gauti blokai (RBS)
Pražangos (PF)
Minutės (MIN)
Lankomumas (ATT)
Reikšmė
Vidurkis
Bendras
Varžovų vidurkis
Varžovų bendras
Kita
Visos rungtynės
Namų rungtynės
išvykos rungtynės
Laimėtos rungtynės
Pralaimėtos rungtynės
Paskutinės 5 rungtynės
Naudingumas
Žaidėjas
EFF
Komanda
GM
EFF , min
EFF , max
1.
Martynas Trinka
30,82
Baisogalos Auridana
11
15
50
2.
Mantas Tomaševičius
29,56
Mosėdžio Mosėdis
Rietavo Plungės lagūna 35+
9
0
38
3.
Arūnas Bačkys
29,08
Šiaulių KA Pergalė
13
8
49
4.
Laurynas Stonkus
28,67
Šilalės Pegasas
9
10
43
5.
Evaldas Rastenis
26,92
Trakų FA(S)T 35+
13
8
45
6.
Tomas Markevičius
26,75
Kavarsko Kavarskas
Užpalių Užpaliai 35+
20
10
50
7.
Tomas Tradišauskas
24,67
Kavarsko Kavarskas
15
9
58
8.
Rokas Briedis
24,00
Pajūrio Jūra
8
12
38
9.
Marius Tenikaitis
23,08
Trakų FA(S)T 35+
12
6
59
10.
Marius Grabskis
22,36
Velžio BC Velžys
Trakiškio Akmenys 35+
11
-1
47
11.
Rokas Šimkus
22,00
Verpenos Drangė
8
2
39
12.
Evaldas Radionovas
21,31
Akmenės Akmenė 35+
13
8
33
13.
Justas Četkauskas
20,92
Velžio BC Velžys
12
9
34
14.
Gintaras Kukanauskas
20,53
Akmenės Akmenė 35+
15
-4
37
15.
Audrius Povilaitis
20,10
Akmenės Akmenė 35+
10
11
50
16.
Karolis Jankus
20,08
Verpenos Drangė
13
0
50
17.
Vilius Klumbys
19,91
Šilalės Pegasas
11
8
34
18.
Juozas Milius
19,73
Kavarsko Kavarskas
15
6
31
19.
Arnas Sarapas
19,53
Kupiškio BC Devold
15
-1
42
20.
Deividas Valikonis
19,50
Velžio GlassBaltic
14
2
31
21.
Eivydas Šukys
19,44
Trakiškio RomeoGYM
9
6
37
22.
Rokas Mazrimas
19,13
Verpenos Drangė
8
0
34
23.
Tomas Taučius
19,00
Trakiškio Akmenys 35+
12
11
33
24.
Vaidas Žiauberis
18,73
Verpenos Drangė
15
0
53
25.
Karolis Mončauskas
18,56
Šiaulių KA Pergalė
9
10
25
26.
Vaigaudas Viliušis
18,33
Pajūrio Jūra
9
3
41
27.
Karolis Taroza
17,75
Pajūrio Jūra
8
2
50
28.
Renatas Jegorovas
17,73
Rokiškio Entuziastai
15
4
40
29.
Deividas Aukštuolis
17,17
Trakų FA(S)T 35+
12
4
32
30.
Donatas Skiotys
17,15
Raguvos Kvieta
13
5
37
31.
Justas Vasiliauskas
17,13
Velžio BC Velžys
Velžio Velžys 35+
15
-3
34
32.
Tomas Urbonas
16,88
Kavarsko Kavarskas
8
1
28
33.
Ignas Kurklietis
16,67
Velžio BC Velžys
9
6
32
34.
Justas Masaitis
16,50
Verpenos Drangė
8
4
35
35.
Edvinas Kurlinkus
16,33
Šilalės Pegasas
9
3
35
36.
Aurimas Kvietkauskas
16,27
Užpalių Užpaliai 35+
11
2
32
37.
Tomas Trumpa
16,27
Rokiškio Entuziastai
11
5
37
38.
Mindaugas Jasiulis
16,25
Baisogalos Auridana
8
7
35
39.
Remigijus Sugintas
16,08
Trakų FA(S)T 35+
13
8
28
40.
Vytautas Peleckas
15,80
Kavarsko Kavarskas
15
7
29
41.
Paulius Klemas
15,71
Joniškio SK Vieningi
14
7
43
42.
Edvinas Sriubas
15,64
Velžio BC Velžys
Velžio Velžys 35+
11
2
30
43.
Justinas Sereika
15,60
Baisogalos Auridana
10
3
29
44.
Audrius Stašaitis
15,46
Trakiškio Akmenys 35+
Trakiškio RomeoGYM
13
2
24
45.
Donatas Podžiūnas
15,44
Baisogalos Auridana
9
4
33
46.
Donatas Kasarauskas
15,38
Trakiškio RomeoGYM
13
-2
38
47.
Nerijus Mika
15,33
Akmenės Akmenė 35+
9
9
20
48.
Svajūnas Rauckis
15,25
Trakiškio Akmenys 35+
16
2
29
49.
Tomas Mikalauskas
14,92
Joniškio SK Vieningi
13
2
23
50.
Mindaugas Norvaišas
14,89
Šilalės Pegasas
9
4
33
51.
Egidijus Vilimas
14,85
Rokiškio Entuziastai
13
1
32
52.
Rytis Sankauskas
14,80
Dembavos Rezus 35+
10
0
32
53.
Irmantas Kryžius
14,60
Joniškio SK Vieningi
15
1
45
54.
Otas Majeras
14,58
Trakų FA(S)T 35+
12
1
25
55.
Domantas Varaškevičius
14,36
Kavarsko Kavarskas
14
4
35
56.
Mantas Vaičekauskas
14,09
Rietavo Plungės lagūna 35+
11
1
38
57.
Mindaugas Vaičikauskas
14,06
Dembavos Rezus 35+
Trakiškio RomeoGYM
18
1
32
58.
Rokas Narkus
14,00
Mosėdžio Mosėdis
2
0
28
59.
Rolandas Matulis
13,60
Trakų FA(S)T 35+
10
2
24
60.
Vaidas Pocius
13,54
Velžio GlassBaltic
13
0
22
61.
Mantvydas Šimkus
13,33
Verpenos Drangė
9
2
25
62.
Mindaugas Katinas
13,27
Pajūrio Jūra
11
0
26
63.
Ugnius Paškauskas
13,06
Velžio BC Velžys
16
-7
35
64.
Gediminas Lizdenis
12,88
Akmenės Akmenė 35+
17
-6
30
65.
Artūras Narbutas
12,67
Dembavos Rezus 35+
Trakiškio RomeoGYM
15
-4
34
66.
Tadas Labutis
12,55
Dembavos Rezus 35+
11
-4
30
67.
Tomas Žigulis
12,50
Šiaulių KA Pergalė
8
-1
33
68.
Jokūbas Valiukas
12,50
Trakiškio RomeoGYM
8
4
24
69.
Antanas Rakauskas
12,42
Trakiškio RomeoGYM
12
0
27
70.
Arminas Salominas
12,17
Dembavos Rezus 35+
Velžio GlassBaltic
12
-1
32
71.
Domantas Strikulys
12,10
Trakiškio RomeoGYM
10
-5
29
72.
Martynas Andrijauskas
12,07
Rietavo Plungės lagūna 35+
15
1
34
73.
Gabrielius Žvinklys
11,90
Pajūrio Jūra
10
3
21
74.
Dovydas Dapšys
11,89
Akmenės Akmenė 35+
9
-5
24
75.
Salvijus Laužadis
11,69
Rokiškio Entuziastai
16
1
23
76.
Andrius Baronas
11,50
Kupiškio BC Devold
8
-5
22
77.
Tomas Laurinavičius
11,44
Kavarsko Kavarskas
Užpalių Užpaliai 35+
9
0
27
78.
Augustas Staišiūnas
11,43
Baisogalos Auridana
7
0
31
79.
Mantas Vaznonis
11,33
Trakiškio Akmenys 35+
9
-4
25
80.
Donatas Brazdeikis
11,15
Trakiškio Akmenys 35+
13
-2
29
81.
Saulius Dikšas
11,00
Šiaulių KA Pergalė
11
-5
51
82.
Matas Gasiūnas
10,91
Joniškio SK Vieningi
11
3
21
83.
Mantas Brazauskas
10,90
Akademijos VDU ŽŪA 35+
10
3
20
84.
Enrikas Karpas
10,78
Šiaulių KA Pergalė
9
-4
25
85.
Edmundas Staugaitis
10,78
Akademijos VDU ŽŪA 35+
9
-1
19
86.
Vykintas Budreckis
10,69
Rietavo Plungės lagūna 35+
13
-1
20
87.
Karolis Rakauskas
10,57
Velžio BC Velžys
Velžio Velžys 35+
23
-1
20
88.
Mantas Maknevičius
10,56
Akademijos VDU ŽŪA 35+
9
-3
30
89.
Rokas Merkelis
10,45
Pajūrio Jūra
11
-2
24
90.
Tomas Ažusienis
10,43
Kupiškio BC Devold
14
-7
24
91.
Andrius Garadauskas
10,31
Joniškio SK Vieningi
13
0
28
92.
Arnas Samalionis
10,30
Trakiškio Akmenys 35+
10
-3
25
93.
Jonas Drukteinis
10,09
Šilalės Pegasas
11
0
42
94.
Kristupas Dula
10,08
Trakiškio RomeoGYM
13
-4
30
95.
Audrius Žilinskas
9,88
Velžio BC Velžys
Velžio Velžys 35+
25
-7
43
96.
Ričardas Janušauskas
9,63
Trakų FA(S)T 35+
8
1
24
97.
Laisvydas Jankauskas
9,60
Užpalių Užpaliai 35+
10
1
30
98.
Matas Juozapavičius
9,56
Rokiškio Entuziastai
9
-2
23
99.
Eimantas Žičkus
9,33
Užpalių Užpaliai 35+
9
-2
21
100.
Kristupas Aras Norutis
9,08
Verpenos Drangė
13
-2
24
101.
Andrius Skvarčinskas
9,00
Mosėdžio Mosėdis
3
0
15
102.
Deivydas Kaupys
9,00
Mosėdžio Mosėdis
2
0
18
103.
Martynas Vainius
8,82
Mosėdžio Mosėdis
Rietavo Plungės lagūna 35+
11
-5
28
104.
Andrius Družas
8,77
Trakiškio Akmenys 35+
13
-2
24
105.
Lukas Drukteinis
8,71
Pajūrio Jūra
7
1
15
106.
Arnas Mickūnas
8,64
Verpenos Drangė
14
-10
26
107.
Žygimantas Gaidžiūnas
8,62
Baisogalos Auridana
13
-6
21
108.
Simas Bručas
8,58
Raguvos Kvieta
12
-9
37
109.
Dovydas Dainauskis
8,56
Šilalės Pegasas
9
-1
20
110.
Dovaras Neverdauskis
8,50
Dembavos Rezus 35+
16
-2
22
111.
Mindaugas Šimkus
8,22
Rietavo Plungės lagūna 35+
9
-4
23
112.
Renaldas Blažys
8,00
Rokiškio Entuziastai
12
-3
24
113.
Marius Graičiūnas
7,75
Kupiškio BC Devold
8
1
17
114.
Ignas Ažusienis
7,73
Kupiškio BC Devold
15
-8
17
115.
Mantas Rudaitis
7,59
Akademijos VDU ŽŪA 35+
17
-3
32
116.
Egidijus Mikeliūnas
7,56
Velžio Velžys 35+
9
-4
22
117.
Dovydas Tamulis
7,46
Joniškio SK Vieningi
13
0
15
118.
Darius Kadžionis
7,42
Kavarsko Kavarskas
12
1
18
119.
Augustas Mendelis
7,07
Verpenos Drangė
15
-1
17
120.
Rokas Smilgevičius
7,00
Mosėdžio Mosėdis
3
0
13
121.
Aurimas Juškevičius
6,83
Pajūrio Jūra
12
1
17
122.
Edgaras Dunauskas
6,80
Joniškio SK Vieningi
10
-3
17
123.
Irmantas Bžėskis
6,67
Velžio BC Velžys
Velžio Velžys 35+
15
-4
23
124.
Arvydas Dakinevičius
6,45
Trakų FA(S)T 35+
11
-4
16
125.
Andrius Rudokas
6,33
Užpalių Užpaliai 35+
12
-5
18
126.
Žydrūnas Kuodis
6,10
Velžio GlassBaltic
10
-3
13
127.
Deividas Graužinis
6,07
Užpalių Užpaliai 35+
15
-9
18
128.
Mindaugas Dūda
6,00
Rokiškio Entuziastai
10
-3
18
129.
Robertas Puzinas
5,92
Dembavos Rezus 35+
Trakiškio RomeoGYM
24
-6
21
130.
Gvidas Voiška
5,91
Trakiškio Akmenys 35+
11
-2
22
131.
Dovydas Sinkevičius
5,82
Šilalės Pegasas
11
-5
16
132.
Aivaras Petkus
5,78
Pajūrio Jūra
9
1
15
133.
Edmundas Bėliauskas
5,70
Rietavo Plungės lagūna 35+
10
-1
18
134.
Edvinas Šiurna
5,67
Mosėdžio Mosėdis
3
0
14
135.
Vytautas Kuzmickas
5,60
Velžio Velžys 35+
10
-3
19
136.
Evaldas Grubinskas
5,47
Velžio Velžys 35+
15
-5
18
137.
Dovydas Kasputis
5,33
Verpenos Drangė
12
0
18
138.
Gerdas Brazys
5,27
Baisogalos Auridana
11
-3
28
139.
Tomas Šegamogas
5,11
Dembavos Rezus 35+
18
-2
19
140.
Regimantas Šulcas
5,00
Šiaulių KA Pergalė
11
-5
15
141.
Rokas Sarapas
4,93
Kupiškio BC Devold
14
-7
12
142.
Remigijus Šadauskas
4,92
Velžio Velžys 35+
13
-2
18
143.
Donatas Čeponis
4,89
Velžio GlassBaltic
9
-4
15
144.
Andrius Kleinauskas
4,80
Akademijos VDU ŽŪA 35+
10
-3
25
145.
Arvydas Bieliauskas
4,75
Rietavo Plungės lagūna 35+
8
-4
16
146.
Lukas Arnašius
4,73
Pajūrio Jūra
11
-6
11
147.
Nojus Naprys
4,67
Rokiškio Entuziastai
15
-1
10
148.
Titas Narakas
4,56
Raguvos Kvieta
9
-4
9
149.
Marius Sausaitis
4,45
Kavarsko Kavarskas
11
-4
11
150.
Kajus Gedeikis
4,36
Pajūrio Jūra
11
-6
20
151.
Lukas Grabauskas
3,91
Šilalės Pegasas
11
-3
11
152.
Gustas Poilovas
3,79
Joniškio SK Vieningi
14
-2
17
153.
Arnas Juškevičius
3,64
Rokiškio Entuziastai
11
-1
12
154.
Linas Karpas
3,54
Velžio GlassBaltic
13
-6
9
155.
Paulius Vaškelis
3,44
Užpalių Užpaliai 35+
9
-4
17
156.
Ovidijus Vizbickas
3,25
Joniškio SK Vieningi
16
-1
12
157.
Domas Butkevičius
3,25
Raguvos Kvieta
8
-3
8
158.
Marius Barauskas
3,22
Kupiškio BC Devold
9
-2
13
159.
Ugnius Bandžiulis
3,00
Velžio GlassBaltic
12
-4
17
160.
Donatas Zaicevas
3,00
Šiaulių KA Pergalė
10
-3
13
161.
Edgaras Strok
2,80
Raguvos Kvieta
Dembavos Rezus 35+
10
-3
10
162.
Arūnas Šerelis
2,63
Kupiškio BC Devold
8
-6
16
163.
Paulius Steponavičius
2,60
Velžio Velžys 35+
Velžio GlassBaltic
10
-5
22
164.
Aldaras Rentautas
2,50
Mosėdžio Mosėdis
2
-2
7
165.
Linas Kaminskas
2,14
Velžio BC Velžys
Velžio Velžys 35+
22
-11
14
166.
Paulius Levandavičius
2,13
Trakų FA(S)T 35+
8
-3
15
167.
Tomas Šileikis
2,09
Užpalių Užpaliai 35+
11
-5
7
168.
Deividas Milkintas
1,67
Šiaulių KA Pergalė
9
-2
6
169.
Paulius Tarvydas
1,56
Užpalių Užpaliai 35+
9
-3
9
170.
Simonas Kareiva
1,50
Akmenės Akmenė 35+
10
-3
14
171.
Tomas Radžiūnas
1,14
Baisogalos Auridana
7
-2
3
172.
Evaldas Katinas
1,08
Šiaulių KA Pergalė
13
-7
6
173.
Lukas Povilonis
1,00
Kupiškio BC Devold
8
-3
7
174.
Eimantas Briedelis
0,88
Baisogalos Auridana
8
-5
10
175.
Edgaras Bartaševičius
0,78
Kavarsko Kavarskas
9
-5
16
176.
Rolandas Rakštys
0,73
Akademijos VDU ŽŪA 35+
11
-4
5
177.
Aurelijus Rusteika
0,70
Velžio Velžys 35+
10
-2
4
178.
Vaidas Kazlauskas
0,44
Trakiškio Akmenys 35+
9
-4
10
179.
Robertas Skiotys
0,27
Raguvos Kvieta
11
-4
11
180.
Egidijus Čeponis
0,21
Velžio Velžys 35+
14
-8
5
181.
Donatas Vaičeliūnas
0,07
Akademijos VDU ŽŪA 35+
14
-4
7
Tvarkaraštis
Trakiškio Akmenys 35+
Šešt.
11:00
Rietavo Plungės lagūna 35+
Velžio GlassBaltic
Šešt.
12:00
Šiaulių KA Pergalė
Šilalės Pegasas
Šešt.
13:00
Rokiškio Entuziastai
Velžio BC Velžys
Šešt.
14:00
Pajūrio Jūra
Joniškio SK Vieningi
Šešt.
14:30
Verpenos Drangė
Kavarsko Kavarskas
Šešt.
15:00
Trakiškio RomeoGYM
Akmenės Akmenė 35+
Šešt.
17:00
Trakų FA(S)T 35+
Kupiškio BC Devold
Sekm.
12:00
Baisogalos Auridana
27 d.
00:00
27 d.
00:00
27 d.
00:00
Rezultatai
Verpenos Drangė
79
Joniškio SK Vieningi
90
Akmenės Akmenė 35+
72
Trakiškio Akmenys 35+
61
Šiaulių KA Pergalė
96
Velžio GlassBaltic
84
Užpalių Užpaliai 35+
89
Dembavos Rezus 35+
100
Baisogalos Auridana
53
Kupiškio BC Devold
64
Pajūrio Jūra
96
Velžio BC Velžys
83
Utenos DSC U11
79
Visagino KM U11
62
Rokiškio KKSC U11
62
Pasvalio SM U11
33
Švenčionių SC U11
61
Pakruojo SC U11
76
Širvintų SC U11
64
Biržų KKSC U11
71