x
Vartotojams:
Prisiminti
Registruotis
Pamiršai slaptažodį?
Pradžia
Naujienos
Komandos
Žaidėjai
Lentelės
I etapas
Tvarkaraštis
Rezultatai
Statistika
Rekordai
Foto galerija
Kontaktai
Istorija
Dokumentai
LIVESTATS ARCHYVAS
Lygos apdovanojimai
Pražangos
Donatas Podžiūnas
2024-04-21
Techninė pražanga
Egitas Latanauskas
2024-04-20
Techninė pražanga
Tomas Trumpa
2024-04-20
Techninė pražanga
Eimantas Žičkus
2024-04-13
Techninė pražanga
Tadas Labutis
2024-04-13
Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms
Joniškio SK Vieningi
2024-04-20 Techninė pražanga
Naudingiausi
Mantas Tomaševičius
29.56
Arūnas Bačkys
29.50
Martynas Trinka
29.25
Laurynas Stonkus
28.20
Evaldas Rastenis
27.00
Tomas Markevičius
26.33
Marius Grabskis
24.00
Rokas Briedis
23.90
Tomas Tradišauskas
23.69
Marius Tenikaitis
22.23
Fotogalerija
Pradžia
»
2016-04-09 Obelių SK Obeliai - Baisogalos Auridana
2016-04-02 LMMKL Veteranų 35+ čempionato finalinis ketvertas
2016-03-20 Baisogalos Auridana - Alovės Randers
2016-03-19 Kruonio Žaibas - Senosios Varėnos TVM
2016-03-19 Obelių SK Obeliai - Šateikių Žalmedis-Baudėjas
2016-03-19 Šeduvos SK Šeduva - Kazlų Rūdos SC-Regusa
2016-03-19 Žiežmarių KK Žiežmariai - Daugų Daugai
2016-03-12 Parovėjos Agaras - Naujasodžio Virinta
2016-03-12 Kruonio Žaibas - Keleriškių Laumetris
2016-03-12 Daugų Daugai - Kudirkos Naumiesčio BakūžėLT
2016-03-05 Kudirkos Naumiesčio BakūžėLT - Daugų Daugai
2016-03-05 Smilgių Smilgiai - Juškonių KK Pauliukai
2016-02-21 Šateikių Žalmedis-Baudėjas - Ventos Patriots
2016-02-21 Narvydžių Kuršasta - Kužių Kužiai
2016-02-20 Kruonio Žaibas - Birštono Birštonas
2016-02-20 Šeduvos SK Šeduva - Krekanavos Krekenavos-Pasodėlė
2016-02-20 Dembavos Rezus - Kavarsko Kavarskas
2016-02-19 Kazlų Rūdos SC-Regusa - Kudirkos Naumiesčio BakūžėLT
2016-02-13 Daugų Daugai - Senųjų Trakų Viltis
2016-02-06 Užpalių Užpaliai - Obelių SK Obeliai
2016-02-06 Užpalių Užpaliai 35+ - Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
2016-02-05 Parovėjos Agaras - Pandėlio Pandėlys
2016-01-30 Kruonio Žaibas - Beižionių SK Gija
2016-01-29 Smilgių Veteranai 35+ - Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
2016-01-24 Merkinės Merkinė - Daugų Daugai
2016-01-23 Obelių SK Obeliai - Juodupės Rokvesta
2016-01-17 Baisogalos Auridana - Šeduvos SK Šeduva
2016-01-10 Šeduvos SK Šeduva - Smilgių Smilgiai
2016-01-10 Baisogalos Auridana - Keleriškių Laumetris
2016-01-10 Užpalių Užpaliai - Parovėjos Agaras
2016-01-09 Narvydžių Kuršasta - Viekšnių Grandai
2016-01-09 Užpalių Užpaliai 35+ - Smilgių Veteranai 35+
2016-01-09 Daugų Daugai - Senosios Varėnos TVM
2015-12-20 Krekenavos Krekenavos-Pasodėlė - Smilgių Smilgiai
2015-12-19 Parovėjos Agaras - Juodupės Rokvesta
2015-12-19 Žiežmarių KK Žiežmariai - Kruonio Žaibas
2015-12-19 Aukštadvario SK Būrai - Daugų Daugai
2015-12-04 Keleriškių Laumetris - Baisogalos Auridana
2015-11-29 Narvydžių Kuršasta - Purvėnų Purvėnai-Ekovalis
2015-11-28 Vaiguvos Knituva - Verpenos Septyni broliai
2015-11-21 Senųjų Trakų Viltis - Daugų Daugai
2015-11-21 Kazlų Rūdos SC-Regusa - Alovės Randers
2015-11-14 Narvydžių Kuršasta - Šateikių Žalmedis-Baudėjas
2015-11-07 Daugų Daugai - Merkinės Merkinė
2015-11-07 Šeduvos SK Šeduva - Baisogalos Auridana
2015-11-07 Juškonių KK Pauliukai - Kruonio Žaibas
2015-10-31 Ventos Patriots - Kužių Kužiai
2015-10-31 Daugų Daugai - Aukštadvario SK Būrai
2015-10-31 Kruonio Žaibas - Žiežmarių KK Žiežmariai
2015-10-30 Užpalių Užpaliai - Pandėlio Pandėlys
2015-10-25 Kavarsko Kavarskas - Lėno-Taujėnų Partizanai
2015-10-25 Šeduvos SK Šeduva - Keleriškių Laumetris
2015-10-24 Senosios Varėnos TVM - Daugų Daugai
2015-10-16 Keleriškių Laumetris - Smilgių Smilgiai